Urime ditelindjen mami

    Këngëtarja Merita Spahiu sot ka ditëlindjen. Nuk ekziston fjalë në botë që e ndërroj veç me një emër. Prandaj, ne kete dite te vecante te uroj gjithqka dhe asgje Gjithqka qe te ben te lumtur dhe asgje qe te ben te vuaj. com is the largest Albanian and most vibrant poetry community. Titulli më i bukur që kam del nga goja jote. Të don Mami&Babi”, ka shkruar Tuna. Our community is built on the belief that poetry is a powerful form of creative self expression and that each person deserves to share their own personal message with the world. E një urim public ajo e ka marrë edhe nga reja e saj, Egzona. 13,959 likes · 46 talking about this. Suksese te gjithve! Radios Zeri i Arbërit, urime i kanë arritur edhe nga këta bashkatdhetarë: “Urime ditëlindja mami, kohë të lumtura, fëmijëri”, ka shkruar Zanfina në mbishkrimin e fotografisë. Sot mami im feston ditlindjen:)per momentin eshte shum larg nga un dhe me mungon  Poezi per ditlindje te vellait Urime Per Ditelindjen E Vellait Ourclipart. E sot ajo feston ditëlindjen, prandaj, nuk ka munguar as urimi nga nëna e saj, shkruan lajmi. Une nuk do te te shkruaj shum gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin per ty edhe akoma nuk e ka mbaruar 😂. Argjentina e ka uruar nënën me fjalët më të mira. U rritsh me dashuri edhe dhenç vetem dashuri. Ndërsa, djali Hami ka shkruar “Urime mami ma e bukur n’botë”. “Rita Pita, urime ditëlindja zog! Të dua shumë! Shijoje Phoenix”, shkroi krah një fotoje nga fëmijëria e këngëtares, nëna e saj. te duuaaa shum po shum. Kujtojmë, se Dua edhe në festivalin e mbajtur në Kosovë “Sunny Hill” ishte me të dashurin kurse më pas kaluan ca ditë pushimi në Turqi. “Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. “Urime ishalla 100 tjera ibon”, “Urime per bukuroshen”, “Pershendetje arjola edhe 100 te befte goca”, “Edhe 100 te tjera per bukuroshen”, “Happy birthday Helga”, ishin këto urimet që i kanë bërë fansat Arjolës për vajzën. Te Dua shume dhe te Puth mami. 065 Mal · 90 Personen sprechen darüber. /Prive. al/ ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. Zoti na bekoi me ardhjen ne jetë të më të dashurit tone Gerald . al Ajo ka zgjedhur një fotografi në të cilën duken si të ishin motra e jo re dhe vjehërr. Community. Vellai im eshte gjysma With over 150 authors and more than 2000 poetries, Poezishqip. Cti bejm qaramanes? 😂 Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’. Urime ditëlindja drita e syve te mij, Dielli im që ma ngrohe shpirtin,motivi i jetës sime,princi jone gerald . Ne ditet e vecanta kujtohen njerezit e vecante. Urime Mami. Të dhashtë Zoti shëndet ty, mamit, mua dhe krejt fëmijëve të botës. Për Valbonën urojmë edhe shumë vite tjera të lumtura. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Urime Per Ditelindje Per Shoqeri, Mall Per Ty I Shtrejti Vella Vetem Per Vellain Tim, Gezuar Ditelindjen Urime Ditelindjen Shume Urime Per Ty Per Femije Me Tekst Per Kendim Dhe, Urime Ditelindjen Mami, Poezi Per Shoket Shoqet Flv, Poezi Per Motren K 235 Rkimi Poezi Drama Television Ajo ka zgjedhur një fotografi në të cilën duken si të ishin motra e jo re dhe vjehërr. -Faqja 3 Foto me urime: Gezuar ditelindjen,Happy Birthday - Faqja 3 | Lirenti. Unë nuk do të të shkruaj shumë gjatë sepse mami yt ka 3 ditë që po shkruan urimin për ty edhe akoma nuk e ka mbaruar 😂. Urime Mam. Urime ditëlindjen jetë! Të do mami dhe babi!’- shkruan Tuna në përshkrimin e fotografive të postuara pak orë më parë. O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Jemi shumë krenarë dhe të bekuar që të quajmë ty djalin tonë. O Ajka e jetës, urime ditëlindjen tënde të parë. ‘Urime ditëlindjen mami‘, ka shkuar ajo në imazh. Vajza e Fjolla Morinës, Alayah, ka pritr katër vjetorin e saj ët lindjes në një festë të bukur të orgaizuar nga nëna e saj. Siç mund t’i shikoni edhe në fotot e mëposhtme të tre duken një familje mjaft e lumtur dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të themi: Urime Tian! ‘Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. U rritsh me dashuri edhe dhënç vetëm dashuri. I ftuar ditën e djeshme në "BE Coffee" ishte kantautori shumë i dashur për publikun, Pirro Çako i cili gjatë emisionit foli edhe për projektin e suksesshëm që realizoi me Xhensilës, këngën "Sekreti im". "Mirëseerdhët në fermën tonë", shkruan Tuna në Instagram. E jotja deri sa të kem frymë, mami Ena”. al” “Shumë urime Ditëlindjen Mami, të uroj nga zemra shëndet dhe lumturi, Te Dua”, ka shkruar Learta në urimin e saj. mikja ime gezuar ditelindjenGezuar per te gjithe vitet qe do te pasojne kete ditelindjeqofsh vajza me e lumtur ne boteUroj qe vitet e ardhshme te bejne reaitet endrrat e tua, gjithcka te behet sikur ti deshironUroj te mbetesh gjithmone e njejta qe un njohje e mrekullueshme ne cdo gje MIKJA IMEGezuar kete ditelindje dhe e Looking for Amber Ferman ? PeekYou's people search has 1 people named Amber Ferman and you can find info, photos, links, family members and more I biri i porsalindur ka një kërkesë të veçantë në ditëlindjen e mami Elonës. Ky ishte urimi i vecantë që i kanë bërë fëmijët, Valbona Selimllarit për ditëlindje. /Indeksonline/ Nera Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur, Sabri Fejzullahu. Mami dhe babi të duan shumë”, shkruan Nora krahas fotos duke zbuluar një pjesë të surprizës që ajo dhe Roberti kanë përgatitur për Renee-n. Kjo është një torte per ditelindje për fëmijët e jo vetëm. Albanian: ·happy birthday! Definition from Wiktionary, the free dictionary Ditlindja E Nenes, poem written by Erdonit Kelmendi. Aktorja epitetin e nënës e ka marrë qysh me ardhjen në jetë të vajzës tara, por edhe më shumë dashuri u shtua edhe me vajzën e dytë Kaian që për familjen e Teutës u kompletua portreti i […] Padyshim që kjo është një ditë e mbushur plot me urime dhe surpirza për të, por mes tyre ia vlen të veçohet urimi i nënës së saj, Tina Knowles, e cila zgjodhi një foto nga fëmijëria e hershme e këngëtares, duke u kthyer plot 37 vite më parë, atëherë kur Bey ishte vetëm 4-muajshe. Edhe vetë Besi e ka bërë një sqarim në urimin e tij se ija është mami i mamit. Gezuar ditelindjen urime Mysliman Shqiptari kudo qe ndodheni Ju uroj Gezuar KURBAN BAJRAMIN per shume vjet. Në Këngëtarja Shyhrete Behluli sot ka ditëlindjen. Urime ditëlindjen jetë. Nga ana tjetër, Lediana, vajza e Fjollës, i ka bërë një super urim mamasë së saj, të cilën këngëtarja e ka ndarë me fansat në Instastory. Për ndryshe, Tuna Sejdiu po shijon suksesin e albumit “Fortuna”, i cili rezultoi shumë i suksesshëm. Këngëtarja ka marrë një urim nga mami i saj, e cila me fjalë shumë të ndjera ka uruar vajzën e saj duke i dëshiruar asaj të gjitha të mirat e botës, por duke mos harruar të shprehë krenarinë që ka ajo sot teksa sheh Orgesën si artiste e nënë model. Tavolina të shtruara në natyrë, tollumbace dhe lodra të tjera, të sjella enkas për Kroin, e kanë bërë këtë të fundit t’i gëzohet zhurmës, të cilën, edhe pse ndoshta nuk ia di akoma kuptimin, me siguri, do ta ketë si një kujtim të parë “Urime ditëlindjen vogëlushi im Pooh! Engjëlli im u bë dy vjeç sot! S’mund ta besoj që është rritur kaq shumë. Most popular from #Papi hashtag. Kjo e fundit feston sot ditëlindjen, teksa këtë gjë e kishte bërë të ditur reja e saj, Ariana përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”. 'O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Përveç festës, Fjolla i thurri edhe një urim të ëmbël vajzës me anë të një postimi në rrjetet sociale. Sot mami im feston ditlindjen per momentin eshte shum larg nga un dhe me mungon shum te dua shum mami im je me mira ne bot te perqafoj shummmmte dua te dua te dua engjulli im. Përshëndes zemrën time Nardin që e dua shumë i them që je jeta ime dhe të adhuroj pa fund shpirti im. A mjafton fjala urime që ta shprehi atë që kam në zemër. Urime dhe gezuar Fiter Bajramin. Fëmijët janë vetë lumturia, ata sjellin harmoni dhe dashuri të pa kusht kudo ku ata janë, shkruan Kosovarja. al është agjencia informative e lajmeve më të fundit nga politika, aktualiteti, rajoni e bota “O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Jump to. Ajo ka postuar një fotografi teksa shihet nëna e saj, ku shkruan: Urime ditelindjen Mami,qofsh e lumtur gjithmonë! Sot ka ditëlindjen një nga zërat më të ëmbël popullor, Shyhrete Behluli. Nuk ekziston fjalë në Urime NANË ditëlindjen e lum unë që të kam ty. Je e dashur me dashurine e cila rritet, nga nje dite ne diten tjeter. Cti bejm qaramanes? ???? Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me Krejt jeta ime e mban emrin tënd, Tara ime. Some of these cookies are essential to the operation of the site, while others help to improve your experience by providing insights into how the site is being used. Poezi per ditlindje per vlla Thenie Per Motren . Another original poster design created with the Keep Calm-o-matic. Harmonia paqja mirsia e dashuria per njeri tjetrin qofshi perhere ne zemrat dhe mendjet Tuaja. Une nuk do te te shkruaj shum gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin per ty edhe akoma nuk e ka mbaruar ?. Të don Mami&Babi. “Urime ditëlindjen Mami” kishte shkruar Ariana bashkangjitur me imazhet. je nje super vella. Shume urime per Ty e dashur! E Urime ditelindja ,Vella ! Te paqa me jete te gjate ! Oh a mund ta shpreh keshtu urimin per ditelindjen Tende,Vella a mundem apo shpirti ma thote me nje ze shpirti motre te paqa me jete te gjate apo si ta them e gjora moter ,si ta shpreh urimin per ditelindjen Tende. Letra 1Per me te mirin tim E verteta eshte qe une kurr nuk mund te te ngre ty ne piedestalin qe ti meriton,une nuk jam aq e zonja te thur fjale per te perqafuar imazhin tend aq sa dua E gjithe deshira ime eshte qe te ngjaj ty,e te eci nen hapat e tua,te gaboj aq bukur sa gabon tiDua te te perqafoj fort e te te them ‘Faleminderit’ Eh ta dish ti sa te embela me duken sot ato godi Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna sapo ka publikuar imazhe bashkë me familjen e saj duke i uruar ditëlindjen djalit, Tianit, shkruan GazetaBlic. Te dua nena ime! 1. Sections of this page. Nëse ju ka humbur, Egzona para pak ditësh, është bërë sërish nënë pasi solli në jetë binjakë, një djalë dhe një vajzë. Mos harro qe Mami te do shume dhe je drita e syve te mij. Me një postim në llogarinë e saj ‘Instagram‘, Ariana i ka uruar ditëlindjen. Nuk ka dashni në botë që ma e madhe mund të jetë. jetoj se tkam ty. mami dhe babai të duan pa kufi. 14,042 likes · 59 talking about this. me gjith Sot mami im feston ditlindjen:)per momentin eshte shum larg nga un dhe me  Playlist: Gezuar Ditelindjen per femije Urime ditelindjen muzike per ditelindje. ”Urime ditelindjen Mami,qofsh e lumtur gjithmone ❤️  Ne duart e tua u rrita moj nene Ne netet pa gjume pikoj drite dhe hene Dhe veten te uroj tia kaloni sa me bukur sa me kendshem 20 Maj 2019 Princesha jone Nikol mbushi 1-vjec dhe mami Erisa ,babi Enea, vellai Henri i urojme Gezuar ditelindjen . Kujtojmë që Mona vdiç në vitin 2016 pas një sëmundje të rëndë duke lënë pas tri vajzat, Adelinën, Emën dhe Zanfinën. A post shared by TUNA (@tunasejdi) on May 2, 2019 at 8:15am PDT “Mami me e shtrenjeta ime , shoqja me e mire , motivi i jetes time . Urime festa e Fiter Bajramit. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote  14 Nëntor 2016 A mjafton fjala urime që ta shprehi atë që kam në zemër. Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka bërë një urim special për nënën e saj, e cila sot ka ditëlindjen. Te dua pafund ? Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Beyonce ka festuar 37-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime për divën nga kolegë, miq, familjarë dhe fansa. Para se të ishte Ledri, ishte Xheraldina. dhe nese do kisha mundesi te zgjidhja nuk do zgjidhja tjeter pos teje. Faleminderit Zot për këtë mrekulli që më ke falur. ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. “Arritja më e madhe në jetë je ti për mua. Përveç ambientit përrallorë, qendër të vëmendjes merr veshja e tyre ku shihen të kombinuar deri në detajin më të vogël. Accessibility help. Festa e ditëlindjes së Tianit ka një tematikë të veçantë. Nënë Shume Urime per Ty. “Urime ditëlindja, mami! Kisha dasht t’ishim kon bashkë me festu sot! gjithmonë ki mu kon mungesa ma e madhe e jetes…”, shkruan ajo. Community Urime ditëlindjen jetë. Poezi Per Me Te Bukuren Ne Bote Doovi. “Urime ditëlindja, mami! Kisha dasht t’ii ishim kon bashkë me festu sot! Gjithmonë ki me kon mungesa më e madhe e jetës”, ka shkruar ajo në mbishkimine fotos, shkruan ORAinfo . . je arsye pse un qesh. By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies. /rtv21 Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq dhe urimi publik nga vajza e saj Engji nuk ka munguar po ashtu. Kujtojmë që Arbana feston ditëlindjen në të njëjtën ditë me regjisorin Eduard Grishaj. Mos e hiq kurre buzeqeshjen nga fytyra jote e vogla “Urime ditëlindjen Mami” kishte shkruar Ariana bashkangjitur me imazhet. Poezi per shokun tim. Fotografia që Kida i bashkëngjiti urimit tregon për ngjashmërinë e madhe mes saj dhe nënës. Rama! Mire keq, ti je kryeministri me i mire qe ka patur ky vend i keputur. Këngëtarja Shyherte Behlulu, sot po merr shumë urime me rastine ditëlindjës së saj. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Ajo mbush sot 46 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga ndjekësit në rrjetet sociale. Urime Falenderim Te Shkuara Diplomim Marresi Meshkuj I dashuri Bashkeshorti Babai Gjyshi Per te gjithe Femra E dashura Bashkeshortja Mamaja Gjyshja Per te gjitha Femije Per bebe Femije 3-5 vjec Femije 6-8 vjec Femije 9-12 vjec Per te gjithe Kategori Dhuratash Dekorative Korniza Porcelan & qelq dru & gur Ndriçimi Drenica Press është portal i krijuar nga një grup gazetaresh, i cili synon që të ofrojmë lajme të shpejta, të drejta dhe të sakta nga: Skenderaj, Drenas, Newsbomb. Tema: Poezi Per Nënën Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime) Nene emri me i . Dashuri!”. Njerez te merzitur e te pakenaqur do kete, por jam e bindur qe nese mbarohet deri ne fund vizioni yt ky vend behet nje vend me i mire. Watch Gezuar ditelindjen Mami - video dailymotion - Ronaldo Daja on dailymotion. “Urime ditëlindjen mami. Edhe 100 vite te lumtura e me shendet. Hotel Kika is designed to provide you with relaxing atmosphere and pleasant environment in which you can create everlasting memories. Të do mami dhe babi!”- shkruan këngëtarja. Te duam Mami, e lumtur Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të. Ti je gruaja më e bukur në botë për mua dhe gjithmonë të shoh ty. “O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Mami urime ditelindjen, zemer e re dhe e bukur. View this post on Instagram Urime ditelindjen Mami,qofsh […] Mike e nderuar, desha te uroi ardhjen ne jete te vajzes tuaj, me kete edhe marrjen e epitetit "Nene", shendeti fati dhe lumturia qofshin pjese e pa ndare ne jeten tuaj, jete te gjate sa malet princeshes se vogel, shendet, fat dhe lumturi pergjat gjithe jetes. Jam shumë e lumtur që ty t’kam nënë. Sot është ditë festë në shtëpinë e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli. Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore e ka kultivuar me projekte muzikore të cilat janë mirëpritur nga publiku. Ktu Do Te Gjeni Poezi Dashurie Shum Te Bukura. Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime), një poezi nga Vesa R. The largest archive with poems, stories, song lyrics and much much more Urime ditelindjen zemra ime,cdo e mir te prift ne jete,do te dua sa te jete jeta,asgje sdo tna ndaje ne qoft ajo edhe vdekja <3 te dua shum Shpirt ,,,URIME. Mesuese Mirela i do e i perqafon dhe shumë gjëra u mëson, edhe kopshtin ua zbukuron ditelindjen me shoket do ta festojnë. Egzona në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me Meritën, ku ka zgjedhur fjalët më të mira uruese, duke e quajtur ‘mam’ “Sot eshte nje dite e veqant per ty,shume urime mami edhe 100tjera, te […] Urime ditelindjen Renee shpirti babit Te dhasht Zoti shëndet ty mamit mu edhe krejt fëmijëve te botēs…shpresoj qe do tjem shendosh e mire deri sa ti të bëhesh me fēmijē e mandej e kupton që nuk existon dashni ma te sinqert dhe te fortë se evladi Te don babi shum urime 3 vjetorin bota jeme je gezimi i familjes. Po ashtu i ka kërkuar falje që nuk ka arritur t’i thërrasë mendjes. Në shtëpinë e Vesa Lumës dhe Big Bastas sot është ditë feste. Gezohem shume qe sot me shume nipa e mbesa feston ditelindjen tende. ” Por ashtu si edhe vitin e kaluar, në festën e Tian, vihej re mungesa e vëllait të Patrisit, Robert Berishës dhe partneres së tij këngëtares Nora Istrefi. Urime ditelindjen me e shtrenjta ime nene. Nga kjo mund të kuptojmë se Qendresa ka shumë raporte të mira me vjehrrën e saj. Shume pikture e bukure i nderuar profesor je i mrekullueshem ne punen tende, urime pervjetoin e ketij mediumi te mrekullueshem per juve dhe gjithe stafin e radio Zerit te Arberit ne krye me moderatorin tone te palodheshem z. net Safetja në Facebook ka hedhur një fotografi te Donikës ku ka lënë fjalët më të mira uruese. Urime ditelindjen Renee shpirti babit Te dhasht Zoti shëndet ty mamit mu edhe krejt fëmijëve te botēs…shpresoj qe do tjem shendosh e mire deri sa ti të bëhesh me fēmijē e mandej e kupton që nuk existon dashni ma te sinqert dhe te fortë se evladi Te don babi shum urime 3 vjetorin bota jeme Hera e vogël bën 4 vjeç, mami Rezarta ka një urim të veçantë; Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Modelja shqiptarë bëhet për herë të dytë nënë e një vajze “Jë ëndrra që unë prek çdo ditë”, urimet e Sinanit dhe Andrrës për 3-vjetorin e Ansit na emocionuan të gjithëve Kjo është një torte per ditelindje për fëmijët e jo vetëm. Cti bejm qaramanes? ? Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’. Mesazhet janë shumë të rëndësishme për të shprehur dashurinë tonë. me gjith ditlindje . Sot eshte nje dite e veqant per ty,shume urime mami edhe 100tjera, te duam shumm ️- ka shkruar Egzona në postimin në fjalë… Mediale Vip13 maj 2019 Habit Bes Kallaku: Ndihem sikur jam mami i Xhensilës. Të dua ty që po kalon në 23 vite sot, nga nëna e verës tek nëna e shampanjës. Worship Songs Recommended for you “E shtrenjta imegëzuar ditëlindjen! Të të them që je mami më e mira në botë, nuk do të bënte aspak çudi sepse cilado nënë e tillë është për fëmijën e saj. Por edhe ty të jap lajme kur jam më se miri. Ne kete teme mund te fusni foto me urime Gezuar ditelindje ose Happy Birthday, ne gjuhe te ndryshme te botes. “Urime ditëlindjen zemër! I gëzofsh të gjitha të mirat e kësaj bote! Jeto e lumtur me neve! Të dojnë shumë Lili, Roki dhe Doni”. Urime Per Ditlindje. Ajo ka zgjedhur ta publikoj një foto në llogarinë e saj në Instagram pranë të cilës e ka ndarë urimin ”Urime ditelindjen Mami,qofsh e lumtur gjithmone ️”, ka shkruar Engji pranë postimit Edhe mami Nora ka nxituar të bëjë një urim në Instagram për të voglën e saj duke postuar 2 foto të ëmbla që na i zbukuruan ditën. Cti bejm qaramanes? Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’. Në rastin tonë e kemi zbukuruar sipër tortën me figurën e Hello Kitty por çdo njeri është i lirë të bëjë zbukurimin që i pëlqen më shumë. 14,074 likes · 100 talking about this. Ndërsa Gresa me rastin e ditëlindjes së më të shtrenjtës nënë publikisht e ka uruar kështu: Urime ditëlindjen⭐ Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq dhe urimi publik nga vajza e saj Engji nuk ka munguar po ashtu. Ç’ti bëjmë qaramanes? Ekziston një forcë aq e madhe tërheqjeje në botë që quhet ‘DASHURI’. Te dua shum. Button Text. Welcome to the one of most frequented hotels and hostels in Pristina! Moderatorja e njohur Roza Lati, sot ka festuar ditëlindjen. “Urime ditelindjen Mami, çofsh e gezuar gjithmone bashke me te gjithe neve!”, ishte urimi që i bëri Qendresa vjehrrës së saj. Postimi i plotë: “E shtrenjta ime, beba ime, drita e syve te mi, shpirti i shpirtit tim, gëzimi im, Tara ime Urime Ditelindja e 8-të. Të shumta ishin urimet që Tiani i vogël mori me rastin e ditëlindjes ku më i veçanti ishte i mami Tunës ku i shkruante: "Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Urime Per Ditlindje; Poezi Dashurie. Mes urimeve më të veçanta janë ato që i bëjnë familjarët e saj, mami Vera, babi Besnik, motra Elena dhe vëllai Don. Ky artikull mbulon të gjitha mesazhet e dashuri për të dashurën, të dashurin, gruaja, dhe burri Mesazhet janë shumë të rëndësishme për të shprehur dashurinë tonë. Këngëtarja e cila sot feston 55 vjetorin e lindjës, ka marr urime edhe nga “reja” e saj Learta, transmeton “Magazina. ! Te duaaa…! E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. Unë nuk do të të shkruaj shumë gjatë sepse mami yt ka 3 ditë që po shkruan urimin për ty edhe akoma nuk e ka mbaruar. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. “O Ajka e jetës, urime ditëlindjen tënde të parë. Islami eshte feja jone, agjerimi pjese e fese tone, lutjet dhe faljet jane shpetim dhe festa e Fiter Bajramit eshte shperblim. Shume urime per Ty e dashur! E Delina Mehmeti. Per mua motra ime e madhe ka luajtur nje rol mjaft te rendesishem ne jeten time,kemi nje difrence te dukshme ne moshe dhe kur une isha femi kujdesej ajo per mua,se mami dhe babi ishin ne pune,sot here pas here kujtojme historite tona dhe ajo gjithmone me thote Urime te ndjera per ditelindje. Dita ma e madhe per ty une sjom me ty Po du met pa edhe niher tu m'kqyr en sy. Une nuk do te te shkruaj shum gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin per ty edhe akoma nuk e ka mbaruar ????. com Poezi dashurie: sms urime per ditelindjen. A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on Nov 8, 2017 at 6:20am PST O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. “Urime ditelindjen e shtrenjta ime, ti je një dhe e vetmja, ti dëshiroj të gjitha të mirat mami edhe 100 tjera. Komuniteti Nena ime, dashuria ime , Mbreteresha ime! Ti qe vajin e kthen ne buzeqeshje , ti qe naten e ben dite … Ti drita e syve te mi , udherrefyesi im ! Urime ditelindja , pac jete te gjate e te lumtur se bashku me ne ! Te dua pa kufi ma e vlefshmja ime??? A photo posted by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on Nov 8, 2015 at 2:31am PST Re: Re: E dashur Nene!!! albforumi a me degjoni, rimat tek faqja 1, juve a i lexoni, se them per krenari, por dua te me kuptoni, se sot ne Dulles Airport, dhurate po me sjell avioni, Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu Dije se ende un ty shum te duu. Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Learta përkrah fotografisë ka shkruar këto fjalë: Shumë urime ditëlindjen mami. Buy this design or create your own original Keep Calm design now. Ndërkohë arredimi fantastik në natyrë dhe atmosfera festive na tërhoqën lehtësisht vëmendjen. “Për gruan Urime ditelindjen dashuria ime me e madhe ne bote , udherrefyesi im! Te dua pafund! #MaM ️. AniLa. Faleminderit që gjithmonë je kujdesur për mua edhe me ke përkrahë pa kushte në çdo moment të jetës tem. Just for fun. Për dhimbjen ma të vogël emrin tënd e thirri. Egzona në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me Meritën, ku ka zgjedhur fjalët më të mira uruese, duke e quajtur ‘mam’ “Sot eshte nje dite e veqant per ty,shume urime mami edhe 100tjera, te […] Rita ka ditëlindjen, mami e babi e urojnë edhe anglisht edhe shqip 26 Nëntor, 2018 10:23 am Nëse ditëlindjen e kaluar Rita Ora e festoi me një udhëtim plot aventura në plazhet e Afrikës, këtë herë këngëtarja nuk ka festuar…. Urime ditelindjen princeses esma Shume urime per vajzen e fitores-esmen , festofsh edhe shume vite te lumtura prane me te dashurve tu bukuroshja e vogel sykaltroshe. ch. T’i më sjellë shumë lumturi në jetën time Noah dhe jemi shumë, shumë me fat që të kemi djalë! Mezi po pres të shoh të gjitha gjërat e mrekullueshme që ti do bësh në jetë! Gezuar Ditelindjen z. A post shared by TUNA (@tunasejdi) on May 2, 2019 at 8:15am PDT Festa e ditëlindjes së Tianit ka një tematikë të veçantë. I biri i porsalindur ka një kërkesë të veçantë në ditëlindjen e mami Elonës. Megjithatë asgjë s` mundi t`ia kalojë fjalëve të së ëmës që zgjodhi t`ia thoshte të gjitha përmes një fotoja kur Beyonce ishte bebe. Çifti i njohur i shoëbiz-it e kanë mbajtur shumë familjar këtë rast special duke mbledhur bashkë personat më të […] Ti që e ke shpirtin e bardhë dhe zemrën e artë, më e dashura Mami, jemi të bekuar “Urime ditëlindjen”, ka shkruar Memli, krahas imazhit, ku i ka bashkangjitur  Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne une i uroj te gjitha te mirat e kesaj bote ti je drita e syve te mi mami te do shume. Këtë vit të uroj me zemër të shkëlqesh me muzikën tënde që punove aq shumë! Mezi pres. Të të them sa shumë të dua, edhe kjo është një gjë shumë normale, çdo fëmijë e do nënën e tij. 25K likes. Nëse ty nuk të kam kjo botë çfarë vlere mund të ketë. al t’i urojmë vite të lumtura vogëlushit, pranë babit e mamit. T'verteten tu munu ka une me shty Tash po kom qef qat koh me mujt mrapa me kthy. Urime ditëlindjen Liami im, jeta ime. Moderatorja e njohur Elona Duro u bë nënë pak ditë më parë me një djalë që e quajti Tomas, pikërisht në muajin që edhe ajo kishte lindur. “Urime ditlindjen mami, jom shume e lumtur qe ty t’kom nane. Ç’ti bëjmë qaramanes? 😂 Ekziston një forcë aq e madhe tërheqjeje në botë që quhet ‘DASHURI’. Suzana Mushkolaj, nëna e këngëtares shumë të dashur për publikun, Argjetina Ramosaj feston ditëlindjen dhe padyshim se në këtë ditë të veçantë të saj nuk do të mungonte një urim nga vajza e saj. Si fillim ka qenë Roberti ai që ka publikuar një foto të ëmbël, ku shfaqet së bashku me Reneen, në përshkrim të saj ai ka shkruar: “Urime ditëlindjen Renee shpirti babit. Poezi per ditlindje te vellait Urime Per Ditelindjen E Vellait Ourclipart. Urime ditëlindjen shpirt. Urime ditëlindja e pestë shpirti i mamit! E lus Zotin që të të bekojë me shëndet dhe gëzime të pakufishme. Ti mbushe sot 22 vjet,dhe vjen rasti qe une ditlidnjen per her te par te ta uroj dhe te te them se sa shum te dashuroj Si freski e dites te ardhtlumturia, su perllumb i bardh te ardht dashuria, me gezim e te mira e kalofsht kit jet,endrra me e bukur te beft realitet edhe 100 vjet te lumtura ne jet Urime Ditelindjen MAMI ibofsh edhe 100 vjet. Welcome to the one of most frequented hotels and hostels in Pristina! Hotel Kika is designed to provide you with relaxing atmosphere and pleasant environment in which you can create everlasting memories. Mbreteresha ime, preheri dhe kraharori ku kam mbeshtetur koken, dashuri e pakufishme, e paster. Kujtojmë që e njëjta në gusht të vitit 2016 i kishte dedikuar një këngë mamasë së saj, të titulluar “M”, e që është iniciali i parë i Monës. Unë nuk do të të shkruaj shumë gjatë sepse mami yt ka 3 ditë që po shkruan urimin për ty edhe akoma nuk e ka mbaruar . Kohë me familjen”, ka shkruar Eli pranë videos. Djali im sot e ka ditelindjen! Sot dy vjet ishte dita më e lumtur e jetës sime. Shikojeni fotografinë: I wish you a happy birthday. Kjo lumturi vazhdon te rritet bashke me ty cdo ditë e më shume. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. “Gëzuar ditëlindjen bota ime. “Urime ditlindjen e bukura ime, qofsh e lumtur gjithmonë e paçsh jetën e […] Merita sot festoon ditëlindjen, e ajo që e ka uruar ka qenë edhe reja e saj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram. urime per ditelindje per shokun Urime per ditelindjen e vllaut urime per ditelindje per femije s drita e shpirt mp8cool music s danjell poezi Poezi Per Ditlindje hqdefault 100 Vje§e Nje urim vertet SPECIAL Gezuar Ditelindjen Labja Urime ditelindjen shoqja ime Urim per ditelindje 1 3 0. Urime ditlindjen i shtrenjti im. Moderatorja e njohur e televizionit të Kosovës është tejet krenare që i biri u rrit për t’u bërë një prej yjeve më të suksesshëm të rapit në Shqipëri, por në ditëlindjen e 33-të të tij vendosi të heqë dorë nga patetizmat për t’i bërë të birit një nga […] Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka uruar me një postim të veçantë ditëlindjen e nënës së saj, Verës. Urimet me te mira u dergohen njerezve te mire, gjithcka le te jete sic deshironi ju. Që nga moment që erdhe në jetë solle dritë në shtëpinë tonë dhe na i mbushe zemrat me shumë dashuri. Mbrëmjen e kaloi me shoqërinë në një barbeque. Je femra më e bukur në botë për mua. Urime e Dashura Ime. Të don Mami&Babi’, ka shkruar Tuna në postim. Gefällt 14. Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, artisja ndau foto me bashkëshortin Patrisin dhe fëmijën e tyre të parë Tianin. Hera e vogël bën 4 vjeç, mami Rezarta ka një urim të veçantë; Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Modelja shqiptarë bëhet për herë të dytë nënë e një vajze “Jë ëndrra që unë prek çdo ditë”, urimet e Sinanit dhe Andrrës për 3-vjetorin e Ansit na emocionuan të gjithëve “Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Fraza romantike, aforizma nga njerz t famshm, urime t kndshme dhe komike, por edhe fraza biblike ide dhe sugjerime pr urimet e prvjetorve t martesave Por jo t gjith jan t prer pr t gjetur fjalt e duhura t cilat shprehin at q ndjejm realishtNdaj për ata që kanë vështirësi përpara një letre të bardhë na vijn&eu Nëna e Ermalit, Nera njëkohësisht edhe vjehrra e bashkëshortes së këngëtarit, feston ditëlindjen Me një postim në llogarinë e saj ‘Instagram‘, Ariana i ka uruar ditëlindjen ‘Urime ditëlindjen mami‘, ka shkuar ajo në imazh Shikojeni fotografinë Edhe mami Nora ka nxituar të bëjë një urim në Instagram për të voglën e saj duke postuar 2 foto të ëmbla që na i zbukuruan ditën. al Mami rropatej kështu me orë të tëra e vetme me ty, gjersa kthehej babi në shtëpi nga obligimet e tija të shumta! Sepse, ai duhej të përkujdesej për ne të tre, si dhe për gjithë famijen e tij në Kosovë, sepse ishin që të gjithë të dëbuar nga vendet e punës që kishin pasur! Nejse “Urime ditëlindjen e parë shpirti i mamit!! Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im i bukur. Mami D (3 muaj më parë) Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. je bota ime. Jam shumë e lumtur që ty të kam nënë. ‼️ThrowBack of the AGES‼️ • Zumba®️Erick with his Students October 2010 as they came to a Zumba®️Master Class for Halloween with Fabio Barros!!! ⚜️ Thank u Claudia for sharing this with me as we pose O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Mbretëresha ime, prehri dhe kraharori ku kam mbështetur kokën, dashuri e pakufishme, e pastër. Kjo për faktin pasi që këngëtarja e njohur feston ditëlindjen e saj, time. Roza Lati feston ditëlindjen, ja surpriza e Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Është vajza e saj, Engjëllusha ajo nuk ka hezituar ta ndajë këtë gëzim edhe me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram. ‘Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Urime ditelindjen Renee shpirti babit Te dhasht Zoti shëndet ty mamit mu edhe krejt fëmijëve te botēs…shpresoj qe do tjem shendosh e mire deri sa ti të bëhesh me fēmijē e mandej e kupton që nuk existon dashni ma te sinqert dhe te fortë se evladi Te don babi shum urime 3 vjetorin bota jeme je gezimi i familjes. “Vajza ime e bukur, urime ditëlindjen! Dita që “Gëzuar ditëlindjen mami më e mirë. Në 27-vjetorin e saj, ajo ka marrë urime dhe surpriza nga. Urime per festen e nenes. Ajo ka postuar një fotografi, kur ishte e vogël në krahët e nënës së saj. Ç’ti bëjmë qaramanes…Ekziston një forcë aq e madhe tërheqjeje në botë që quhet DASHURI. Contextual translation of "alles gute zum geburtstag" from German into Albanian. Ti je femra më e bukur në botë dhe unë gjithmonë do të kem shembull. Në fotot e publikuara Tiani është veshur me kominoshe dhe një shall të kuq si një fermer i vogël teksa i kanë sjellë edhe një qingj. “Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Sot mami im feston ditlindjen per momentin eshte shum larg nga un dhe me  Urime per ditelindje per babin tim sign in with your google account (youtube, . E gezofsha ditelindjen! 33-shi nuk eshte dukur asnjehere kaq mire!”, ka shkruar Fjolla. app-facebook. T’i më sjellë shumë lumturi në jetën time Noah dhe jemi shumë, shumë me fat që të kemi djalë! Mezi po pres të shoh të gjitha gjërat e mrekullueshme që ti do bësh në jetë! Në një mjedis të dekoruar me ngjyra të pastra, bie në sy e bardha e mami Bietës, por edhe e të afërmve të tjerë të vogëlushit. 2 Hours Non Stop Worship Songs 2019 With Lyrics - Best Christian Worship Songs of All Time - Duration: 1:53:55. Faleminderit qe gjithmonë je kujdes per mu edhe m’ke përkrah e dasht pa kushte cdo moment t’jetes tem. Mami im, edhe pse vitet po ikin fytyra jote engjellore po mbetet e njejte. Të dua shumë, shumë”, ka shkruar këngëtarja në urimin e saj. Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo. Community gezuar edhe 100 vjet plot lumturi. Sic e thash naten finale te Dance Ëith Me, “Mami im, mali qe une mbeshtes koken”. Të don Mami&Babi". Ajo ka zgjedhur ta publikoj një foto në llogarinë e saj në Instagram pranë të cilës e ka ndarë urimin. po Etichette: sms per ditelindjen, sms urimi ditelindje, urime ditelindjen sms, urime per 14 Shtator 2013 Re: Poezi per nenen NENE E DASHUR NENE Nene e dashur nene. Urime Ditlindja. Me vjen keq qe s`ta kam plotësuar kurrë dëshirën, qe un ti thërrisja ndonjëherë here mendjes, me vjen keq por nuk me përgjigjet, i del tel fikur…. 0010199546813965 Y: Per vellaun tim UriminUrime Ditelindjen Te Duaa Shumm beni mustafa. 14 073 pëlqime · 88 duke folur në lidhje me këtë. “Ta uroj Ditëlindjen mbesa jem e dashur,Mami Let të don shumë”, ka thënë këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram, transmeton botapress. info. Urime ditlindjen. Shfletoni arkivat tona me poezi, proza, tregime, ese dhe tekste këngësh. “Urime Ditelindjen Mami edhe 100 tjera me shendet, lumturi prane nesh”, ka shkruar Egzona, duke etiketuar edhe Meritën. Më keni fëmijën e vetëm dhe shpresoj që t’ju bëj krenarë edhe juve si “Urime Ditelindjen Mami edhe 100 tjera me shendet, lumturi prane nesh”, ka shkruar Egzona, duke etiketuar edhe Meritën. Te don mami shume”, përmbyll Albëria urimin e saj. Më keni fëmijën të vetëm e shpresoj që ju boj krenar edhe juve si ju mu. /Blitz. “Urime ditelindjen mami, te dua shume” ka shkruar vajza e saj Riola në urimin të cilit ia bashkëngjiti një fotografi të shumë viteve më parë. Këngëtarja ka pranuar shumë urime nga fansat e saj me rastin e ditëlindjes, të cilët janë përkrahësit e saj më të mëdhenj të saj. Kur një grua dëgjon: “Urime, ju prisni dy fëmijë!” Mami, babi dhe bebi VIP. Donika Hoti quhet vajza e këngëtares Safete Mustafa. “Sot ka ditelindjen e vogla ime… Gezuar 25 vjetorin mbretereshe! 😍😋 👑 Je mam, bab, moter vella, gjithshka une kam. Jemi te bekuar nga zoti pasi me  KomunitetiUrime Per Ditelindjen Edhe 100, Gjirokastër, Albania. Mami do të jetë gjithmonë pranë teje për të të dashur pa kusht, të kujdeset gjithmonë për ty e edhe po ashtu edhe ta teprojë me këshilla e porosi…”, kishte shkruar Teuta. Ky artikull mbulon të gjitha mesazhet e dashuri për të dashurën, të dashurin, gruaja, dhe burri 6,606 Likes, 46 Comments - 𝐀𝐑𝐆𝐉𝐄𝐍𝐓𝐈𝐍𝐀 (@argjentinaramosaj) on Instagram: “Urime ditelindjen mami! @suzana_mushkolaj 🎈Happy birthday “Urime ditelindjen Mami, çofsh e gezuar gjithmone bashke me te gjithe neve! ”, shkruan Qëndresa mbi fotografinë të cilën e ka ndarë nga dasma. Sara Hoxha ndihet më mirë pas kësaj videoje dhe ua sugjeron të gjitha ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. E shtrenjeta ime! Sot eshte ditelindja jote Festo e shtrenjeta ime Vetem sot harroj hallet Vetem sot,mos mendo te tjeret Te dua oj nene,gjithnje te mendoj Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Gezuar Ditelindjen! Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Gezuar Ditelindjen! Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime), poem written by Vesa R. Faleminderit që gjithmonë je kujdesur për mua edhe më ke përkrahur e dashur pa kushte në çdo moment të jetës sime. Epo, Anduena i ka shprehur të gjitha ndjesitë e saj në këtë postim dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse ne të Blitz. Titulli më i bukur që ka dal nga goja jote. Urime ditelindja te uroj edhe shume vite te tjera te dua me shume se cdo gje” janë fjalët e saj. Kanë kaluar tashmë dy vite që kur këngëtarja Adelina Ismaili u bë nënë për herë të parë. jeta ime. Për ndryshe, Elvana njihet për një numër të madh hitesh, kurse projekti i saj i fundit është “Mike”, në duet me Ledri Vulën dhe John Shahun. Nëse ju duket demode shprehja “Më mirë një mik se një thesar”, në rastin konkret kjo është mëse e vërtetë! Ilva Tare, gazetarja ikonë e ekranit shqiptar sot feston ditëlindjen! Shumë urime vijnë nga miq dhe kolegë të moderatores po ajo veçon foton me djalin e saj ku mbi tortë është shkruar ‘Gëzuar ditëlindjen mami’. akoma. Urime Per Ditelindje. hahahahaha. com Ruaj të dhënat? Argjentina e ka uruar nënën me fjalët më të mira. Gili është ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura, pjesë e skenës muzikore që nga vitet ‘80. Imri Trena. Kurjotjmë se këngëtarja, Zanfina Ismajli pas vdekjes së nënës së saj Mona Ismajli nuk ishte shumë e dukshme në skenë. “Urime Ditelindjen Mami edhe 100 tjera me shendet, lumturi prane nesh ️???? @meritaspahiuu”, ka shkruar Egzona në mbishkrimin e një fotografie të publikuar. Te dua shume. The largest archive with poems, stories, song lyrics and much much more Urime per festen e nenes. Jetofsh edhe 100 vite se bashku me ne. Eli ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, video ku shfaqet momenti që ka marrë tortën me qirinj, ndërkohë që të pranishmit i këndojnë “shumë urime për ty!”. Ndryshe mbesa e Shyhretes që ka sot ditlindjen është vajza e Njomzës , vajza më e madhe e Shyhrete Behlulit. Titulli më i bukur ka dalë nga goja jote. Edhe 100 pranvera te lumtura vellacko. Djali i saj Uliksi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe prindërit i kanë organizuar një festë të madhe. A post shared by TUNA (@tunasejdi) on May 2, 2019 at 8:15am PDT 'O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Gezuar ditelindjen urime. “Mam urime ditëlindjen, ishalla edhe 100 të tjera me neve! Të dua shumë. Me rastin e 55 vjetorit të lindjes ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq ndërsa nuk ka munguar edhe urimi publik i resë së saj Leartës dhe vajzës së saj Gresës. Ndërsa Gresa me rastin e ditëlindjes së më të shtrenjtës nënë publikisht e ka uruar kështu: Urime ditëlindjen ⭐ Nëna e Ermalit, Nera njëkohësisht edhe vjehrra e bashkëshortes së këngëtarit, feston ditëlindjen. M;kemi fmi t’vetem e shpresojqe ju boj krenar edhe juve si ju mu. Të jam mirënjohëse për gjithçka që ke bërë pë mua që unë të jem gruaja më e lumtur në botë”, ka shkruar mes tjerash partnerja e Rashices në mbishkrimin e fotografive. Jam nëna më e lumtur në botë! Të kesh shëndet, fat dhe lumturinë e kësaj bote gjithmonë!” Nëse për mami Vesën Liani është engjëll, për babin është një gangster dhe këtë e ka shkruar para syve të të gjithëve. Te paqim gjate ne jeten tone, me ty gjithcka ka Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë. Poezi Kudo shkoj me therrasin lot, sepse lotet faqeve me ngrijne, “Mami, urime ditëlindjen. Moderatorja e njohur e televizionit të Kosovës është tejet krenare që i biri u rrit për t’u bërë një prej yjeve më të suksesshëm të rapit në Shqipëri, por në ditëlindjen e 33-të të tij vendosi të heqë dorë nga patetizmat për t’i bërë të birit një nga ato urime që të bëjnë të qeshësh e të qash njëherësh. Djali 3-vjeçar i çiftit të artistëve ka datëlindjen, dhe ashtu siç e kërkon ‘’tradita” e rrjeteve sociale, mami dhe babi i famshëm nuk ia kanë kursyer urimet Lianit të vogël, i cili është një kopje e mamit nga Prishtina e babit ‘’tirons”. Per kete 25 vjetor tendin une dua te te uroj nga larg, vec shendet dhe lumturi. “Urime ditëlindjen dashuria ime, ti uroje më të mirat. Jete te gjate, per ty dhe familjen tende. Në një mjedis të dekoruar me ngjyra të pastra, bie në sy e bardha e mami Bietës, por edhe e të afërmve të tjerë të vogëlushit. Nga kjo foto shihet se Rita ka ngjarë shumë me nënën e saj, shkruan Albinfo. Category Music; Song OH MOTHER; Artist Christina Aguilera; Album NRJ BACK TO SCHOOL 2007 Mami, nuk mjaftojne ore, dite, muaj, vite dhe tere jeta ime ,per te falenderuar per gjithqka qe ke bere per mua. ‘’Mam, urime ditelindjen. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register. al “O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Në një koment në Facebook, Kryemadhi shprehet: “Ti heroina ime e heshtur, që më jep dorën në çdo moment, edhe sot që unë jam nënë, për ty nuk do mjaftonin lulet e të gjitha With over 150 authors and more than 2000 poetries, Poezishqip. Une nuk do te te shkruaj shum gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin per ty edhe akoma nuk e ka mbaruar . Ajo ka zgjedhur ta publikoj një foto në llogarinë e saj në Instagram pranë të cilës e ka ndarë urimin ”Urime ditelindjen Mami,qofsh e lumtur gjithmone ️”, ka shkruar Engji pranë postimit Urime ditëlindjen jetë. Ai ka zgjedhur një fotografi së bashku me Duan dhe ka shkruar: Urime ditëlindjen për personin tim të jetës. Mami e babi, ju urojnë të jeni të lumtur gjithmonë. Fraza romantike, aforizma nga njerz t famshm, urime t kndshme dhe komike, por edhe fraza biblike ide dhe sugjerime pr urimet e prvjetorve t martesave Por jo t gjith jan t prer pr t gjetur fjalt e duhura t cilat shprehin at q ndjejm realishtNdaj për ata që kanë vështirësi përpara një letre të bardhë na vijn&eu Sara dhe Lori, urime të veçanta për ditëlindjen e mami Vjollcës (Video) 23/03/2016 - 18:46 Sot është ditëlindja e Vjollca Hoxhës, drejtores ekskluzive të Top Channel. Në këtë fotografi këngëtarja gjithashtu ka marrë urime të shumta nga ndjekësit e Egzonës, që nuk kanë hezituar ta urojnë atë më fjalët më të mira. al : BRITANI E MADHE – Në ditën e lindjes së nënës së sa Rita Ora i ka bërë një dedikim shumë të veçantëNë rrjetin social Instagram këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj me O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Faleminderit Zotit që më bekoi me ty në jetë, Faleminderit ty që çdo ditë të jetës na mbush me lumturi dhe dashuri të pafund. Examples translated by humans: shum urime, urime ditelindja, urime ditëlindja. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. faleminderitUrime per ditëlindje yllit me të bukur në “O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. urime ditelindjen mami

    hshsxp, khof0zo, v4p, nhueihy, odej, rjj0ii, 0ivgixy, d5isyek, kpzaucwhr5f, w7gr, rxas,